"Możliwości i przykłady indywidualnych modyfikacji Symfonia ERP w obszarze zarządzania produkcją"

prowadzący Patrycja Drozd i Artur Sroczyk – architekci systemów Symfonia w obszarze biznesowym Zarządzanie Produkcją

Wypełnij formularz aby uzyskać darmowy dostęp do webinarium

shape

Możliwości i przykłady indywidualnych modyfikacji Symfonia ERP w obszarze zarządzania produkcją

Firmy produkcyjne mierzą się z wieloma wyzwaniami zależnie od branży, w której działają czy wielkości firmy. Decydując się na wdrożenie oprogramowania do zarządzania procesami produkcyjnymi ważne jest, by narzędzi informatyczne dopasowało się do indywidualnych potrzeb firmy. W ten sposób pracownicy mogą korzystać z systemu, który w szybki i łatwy sposób jest w stanie usprawnić codzienne, żmudne czynności oraz zminimalizować ryzyko błędów.

Obejrzyj nasze webinarium i sprawdź, jak skonfigurować oprogramowanie Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją, by efektywnie realizować procesy takie jak:

Kontrola realizacji procesów produkcyjnych (komunikaty i blokady),
Rozszerzenie funkcjonalności poza standard systemu (m.in. zakładanie nowego towaru, automatyzacja planowania według minimum produkcyjnego, przesunięcie międzymagazynowe do bufora),
Zaawansowane konfiguracje wdrożeniowe,
Indywidualne wydruki,
Indywidualne raporty.

Artur Sroczyk

DIGIT-AL sp. z o.o.

Doświadczony project manager i architekt rozwiązań informatycznych w systemach ERP ze specjalizacją w oprogramowaniu do zarządzania produkcją. Od 11 lat zajmuje się analizą procesów oraz projektowaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych opartego o Symfonię Zarządzanie Produkcją. Od 2018 roku architekt systemów Symfonia w obszarze biznesowym Zarządzanie Produkcją.

Patrycja Drozd

DIGIT-AL sp. z o.o.

Doświadczona wdrożeniowiec systemów ERP ze specjalizacją w oprogramowaniu do zarządzania produkcją. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie procesów oraz projektowaniu rozwiązań dostosowujących System ERP do wymagań firm produkcyjnych. Od 2018 roku architekt systemów Sage Symfonia Zarządzanie Produkcją.

Powiązane webinary

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi webinarami z serii „Prosta produkcja”. Materiały przygotowane przez ekspertów zarządzania produkcją Symfonia.

blog

Jak skutecznie walczyć ze stratami czasu dzięki automatyzacji procesów administracyjnych?

Zobacz pierwszy z cyklu czterech webinariów „Rusz swoją produkcję”. Sprawdź, jak automatyzacja procesów pozwoli Ci oszczędzić czas poświęcany do tej pory na czynności administracyjne.

Dowiedz się więcej
blog

Strategie zarządzania zapasami – dopasuj zapasy do zasobów finansowych

Obejrzyj nasze drugie webinarium i dowiedz się co zrobić, aby optymalnie zarządzać zapasami w Twojej firmie. Jak znaleźć złoty środek? Sprawdź podpowiedzi eksperta Symfonia!

Dowiedz się więcej
blog

Skończ z nadprodukcją - wytwarzaj produkty zgodnie z popytem

Podczas trzeciego webinarium z cyklu „Rusz swoją produkcję” dowiesz się, jak płynnie reagować na dynamiczne zmiany rynkowe i potrzeby klientów oraz które narzędzia pomogą Ci w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej
blog

Maksymalizacja zysku w firmie produkcyjnej - planowanie produkcji czy planowanie sprzedaży?

Ostatnie webinarium z cyklu „Rusz swoją produkcję” pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytania o optymalizację planowania procesu produkcji. Poznaj praktyczne rozwiązania i zobacz, jak odpowiednio skonfigurowane narzędzie może pomóc w codziennym funkcjonowaniu Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
blog

Jak podnieść skuteczność zarządzania, planowania i kontroli produkcji w 3 krokach?

Jak zoptymalizować procesy produkcyjne w Twojej firmie? Dowiedz się, jak w trzech krokach zwiększyć skuteczność działań biznesowych przy planowaniu i kontroli produkcji dzięki systemowi ERP. Zapisz się na nasze webinarium już dziś!

Dowiedz się więcej
blog

Dlaczego warto zautomatyzować produkcję?

W produkcji nie ma miejsca na korzystanie z nieintuicyjnych i czasochłonnych rozwiązań. Rozwiązaniem jest automatyzacja procesów. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie ona przedsiębiorstwu!

Dowiedz się więcej
blog

Cyfryzacja sprzedaży w praktyce. Krok po kroku – realizacja zamówienia klienta w firmie produkcyjnej

Realizacja zamówienia w firmie produkcyjnej to wieloetapowy proces wymagający wykorzystania odpowiednich narzędzi. Obejrzyj nasze webinarium i sprawdź, jak systemy ERP wspierają cyfryzację produkcji.

Dowiedz się więcej